Про нас

Компанія «WinDo» працює на ринку вхідних та міжкімнатних дверей, а також металопластикових конструкцій Києва та Київської області з 2012 року. За цей час ми досягли високого рівня якості пропонованих послуг та завоювали гарну репутацію.

Колектив компанії:

Ми - група експертів, які можуть вирішити технічні задачі будь-якої складності.

Професійні менеджери нададуть відповіді на будь-які Ваші запитання, порадять та підберуть оптимальний вірант у співвідношенні ціна/якість. А також допоможуть вирішити питання сервісного обслуговування.

Спеціалісти із замірювання конструкцій безкоштовно приїдуть до Вас у зручний час, зроблять правильний замір та продемонструють зразки продукції.

Досвідчені технологи виготовлять замовлення будь-якої складності, згідно з нормами та стандартами, і з урахуванням усіх Ваших побажань.

Сертифіковані монтажні бригади мають спеціальну підготовку, багаторічний досвід роботи та професійний інструмент. Вони дотримуються технології монтажу згідно з усіма існуючими вимогами.

Ви отримаєте задоволення від співпраці з нами на всіх етапах замовлення та використання нашої продукції.

Секрет успіху

Все просто - ми любимо свою роботу та виконуємо її якісно.

При цьому даємо клієнту адекватну ціну на всі види продукції та послуг. Завдяки такому підходу компанія «WinDo» входить до числа кращих серед компаній з продажу та встановленню металопластикових конструкцій та дверей.

Досягення в роботі:

Сотні позитивних відгуків наших клієнтів та листи із вдячністю від партнерів - найкраща оцінка нашої роботи.


Обравши нас - Ви не помилитеся!

Ми розуміємо, що результат в цілому залежить від багатьох компонентів, головні серед яких:

  • Якість консультації. Наші спеціалісти зі 100% вірогідністю підберуть профіль, склопакет, підвіконня, фурнітуру та двері, які якнайкраще підійдуть для Вашого випадку;
  • Якість конструкцій та комплектуючих. Співпрацюємо тільки з перевіреними торговими марками, які відмінно зарекомендували себе на ринку України;
  • Якість доставки. Транспортування продукції відбувається на спеціальних автомобілях, що дозволяє виключити можливість утворення деформацій та подряпин;
  • Якість монтажу. Виконуємо монтаж згідно з усіма нормами. Використовуємо тільки якісну піну та не економимо на елементах кріплення.;
  • Якість сервісного обслуговування. Не залишимо Вас у випадку виникнення проблем з придбаною продукцією та в найкоротші терміни усунемо всі недоліки!

Торгові марки, з якими ми співпрацюємо:

Металопластикові конструкції (вікна, балкони, лоджії)

Вхідні дверіМіжкімнатні двері