Москітні сітки

Деякі наші клієнти під час замовлення вікон, балконів або вхідних дверей задля економії, або просто забуваючи, відмовляються від такого важливого елементу, як москітна сітка.

Однак з настанням спекотного літа, коли для притоку свіжого повітря в домівку всі вікна і двері відчинені, вона стає предметом першої необхідності. Адже, разом з поривами вітру в приміщення потрапляють різноманітні комахи, тополиний пух, дрібне сміття з вулиці або недбало кинутий недопалок з верхніх поверхів багатоквартирного будинку.

На щастя, придбати москітні сітки сьогодні не проблема.

Але не все так просто, адже існує велика кількість модифікацій, і самостійно визначити, яка підійде саме Вам, досить складно. Наші менеджери безкоштовно проконсультують і підберуть оптимальний варіант. Для цього просто натисніть на кнопку нижче.

Отримати консультацію


За своїм призначенням сітки можна поділити на:

  • Віконні;
  • Дверні.

Матеріали, з яких вони виконані, пройшли сертифікацію для використання в будинках і квартирах, та відповідають гігієнічним нормам.

Москітні сітки на вікна

Рамочная москитная сетка Рамкова москітна сітка
на вікна
Рулонная москитная сетка Рулонна москітна сітка
на вікна


Віконні сітки за типом бувають рамкові та ролетні.

Рамкові москітні сітки складаються з алюмінієвого профілю (рамки) і полотна сітки, яка розташована всередині рамки. Полотно сітки зазвичай виготовляються зі скловолокна, поліестеру або іншого матеріалу, який має високу стійкість до зносу.

Особливість ролетної москітної сітки полягає у скручуванні полотна в ролету (рулон), завдяки чому сітку можна не знімати для того, щоб помити вікно, а також у згорнутому вигляді її можна зберігати протягом осінньо-зимового періоду.

Компанія Windo пропонує широкий вибір профілю та кольорів москітних сіток.

Зараз найбільш  популярними є рамкові москітні сітки (їх ще називають сітками з профілю «анвіс») – вони недорогі, не потребують свердління профілю при монтажі, легко знімаються, можуть бути виконані в різних кольорах. Такі сітки можуть бути виготовленні з полотном «антикішка», антиалергенним, алюмінієвим полотном, полотном «неведимка». Також виготовляємо сітки нестандартних форм: трикутні або трапецевидні.Москітні сітки на двері

Рамочная москитная сетка Рамкова москітна сітка
для дверей

Магнитная москитная сетка Магнітна москітна сітка
для дверей


Для балконних дверей ми пропонуємо придбати дверні москітні сітки, які відрізняються від віконних своєю функціональністю. Дверна москітна сітка виготовлена з алюмінієвого профілю та полотна зі скловолокна вкритого полімером. Така сітка кріпиться на завісах безпосередньо до дверної рами зовні, а за допомогою защіпки відбувається фіксація сітки в закритому положенні. Якщо вам необхідно захистити своє житло від комашні та дрібного сміття - достатньо замовити сітку на двері від компанії «WinDo».Професійна допомога у виборі москітних сіток

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (068) 418-91-89
або замовляйте

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
ПРИХОДЬТЕ:

м. Київ 
вул. Згурівська, 13 

График роботы: 
ПН-ПТ: 09:00 - 18:00 
СБ: Вихідний 
ВС: Вихідний