Міжкімнатні двері

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Форте ПО ліана

0

3934 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Форте ПО ліана..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Феліція ПО

0

4163 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Феліція ПО..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Фієста СС + КР

0

2575 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Фієста СС + КР..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Фієста ПО горіх

0

2320 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Фієста ПО горіх, покриття екошпон..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Тріумф ФП горіх

0

2575 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Тріумф ФП горіх..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Тріумф СС + КР

0

2878 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Тріумф СС + КР..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Танго 2 ПО венге

0

1947 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Танго 2 ПО венге..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Т03 ПО дуб Саванна

0

2421 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Т03 ПО дуб Саванна..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Т02 ПО

0

2554 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Т02 ПО..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Т01 ПО

0

2256 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Т01 ПО..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Соло СС + КР ясен перламутр

0

2370 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Соло СС + КР ясен перламутр..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Соло ПО

0

1992 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Соло ПО..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Соло НС сосна мадейра

0

2277 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Соло НС сосна мадейра..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Сан Марко 1.2 СС + КР (скло бронза)

0

5168 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Сан Марко 1.2 СС + КР (скло бронза)..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Сан Марко 1.2 ПГ

0

5168 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Сан Марко 1.2 ПГ..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Сіті ЧС

0

2608 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Сіті ЧС..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Роксолана СС + КР

0

4482 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Роксолана СС + КР..

Код товару:

Міжкімнатні двері Оміс Роксолана ПГ

0

4482 грн.

На складі

Міжкімнатні двері Оміс Роксолана ПГ..

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері: важливі поради щодо вибору

 

Плануючи купити двері міжкімнатні, потрібно розуміти, що це відповідальне завдання і до нього потрібно відповідно підготуватися. Через великий асортимент в магазині, багато покупців губляться і в результаті купують перше, що підходить за ціною й має привабливий вигляд.

Однак, аби вибір був вдалим і гроші витрачені недаремно, слід попередньо ознайомитися з різновидами матеріалу дверей, способом їх відчинення, правильно визначитися з розміром та обрати вдалий дизайн.

З якого матеріалу купити міжкімнатні двері


Безперечно, один з найважливіших факторів вибору, коли потрібні двері міжкімнатні, – є матеріал. Саме від цього показника часто залежить якість, ціна та експлуатаційні характеристики конструкції. Асортимент товарів у цій категорії дуже широкий. Найбільший попит мають наступні варіанти:

 • Дерев’яні міжкімнатні двері з масиву. Для основи найчастіше береться дубове, горіхове, грабове або ясенове полотно. Такі моделі характеризуються міцністю, екологічністю, відмінними ізоляційними властивостями та привабливим зовнішнім виглядом. Однак такі двері мають і свої недоліки. Вони дорогі, тяжкі (з часом вага призводить до провисання петель), та не підходять для приміщень з підвищеною вологістю.

 • Шпоновані міжкімнатні двері. Для виготовлення використовуються склеєні бруски, МДФ або ДСП плити, які оздоблюють шпоном цінних порід дерева. Шпон наклеюють так, що швів не залишається. Відтак, візуально така модель не відрізняється від конструкції з масиву. До того ж шпон коштує дешевше ніж двері міжкімнатні дерев’яні, а вибору текстур значно більше. З мінусів варіанту те, що матеріал не стійкий до ударів та агресивної вологи (коли є безпосередній контакт з вологою) .

 • Пластикові двері міжкімнатні. Пластик практичний та зручний в експлуатації. Вироби з нього недорогі, вологостійкі, прості у догляді та універсальні завдяки багатому дизайну. Однак міжкімнатні пластикові двері можуть деформуватися з часом, подряпатись та мають низькі показники вогнетривкості.

 • Зі скляними вставками. Такі моделі обирають, коли бажають візуально розширити простір та впустити світло у сусідню кімнату (часто це внутрішній коридор без вікон). Вставки можуть бути дзеркальними, матовими, прозорими чи з дизайнерським малюнком. Скляна деталь може бути додана у будь-які сучасні міжкімнатні двері.

Окрім вище перелічених варіантів, на ринку можна знайти конструкції з МДФ, ДСП, ПВХ-плівки, металу, скла, ламіновані двері.

Найкращі та найпривабливіші моделі дверей представлені є у нашому магазині. Перед тим, як зробити вибір, варто проконсультуватися з нашим менеджером. Він допоможе підібрати міжкімнатні двері, ціна та характеристики яких підходитимуть для вашої ситуації.

Види дверей за способом їх відчинення

Найчастіше покупці обирають класичні орні моделі, які частіше називають розпашними. Вони ідеально вписуються у будь-яке приміщення і можуть відчинятися всередину чи назовні, вліво чи вправо (спосіб відкривання конструкції потрібно визначити на етапі планування ремонтних робіт). Вони надійні, забезпечують хорошу шумоізоляцію та не випускають тепло.

Проте більшість покупців і не знають, що існують і інші міжкімнатні двері, купити які так само просто, як і орні конструкції. Зокрема, звернути увагу варто на такі види:

 • Складні або гармошка. Такий виріб перемішається на шарнірах, складається з кількох стулок і виконує роль своєрідної ширми. Це ідеальне рішення для тісного приміщення. Якщо ви плануєте купити міжкімнатні двері з двох половинок складного типу, то зверніть увагу на зразки, де не більше двох стулок та пари шарнірів, адже такі варіанти рідше виходять з ладу.

 • Маятникові або хитні. Модифікація таких дверей, дозволяє відкрити їх як усередину, так і назовні. Вони зручні, оригінальні та економлять місце, однак дорогі та складні в монтажі.

 • Розсувні або купе. Двері міжкімнатні розсувні можуть складатися з одного або кількох елементів. Конструкція приходить у дію за допомогою роликів на рейсі, які кріпляться зверху або знизу (іноді, для надійності й зверху, і знизу), і дверне полотно від’їжджає у сторону. Рейси для роликів бувають відкриті чи закриті. Такі двері-купе, міжкімнатні чи вхідні обирають, якщо потрібно економити простір. Однак вони мають низькі показники тепло- та шумоізоляції.

 • Двостулкові. Подвійні, полуторні чи двохполовинкові двері складаються з двох полотен (однакового або різних розмірів) і об’єднуються однією коробкою. Їх обирають для широких отворів. Найчастіше такі вироби встановлюють у вітальнях та залах. Зазвичай, двері міжкімнатні подвійні мають мінімальний проріз 130 см. Основна їхня перевага у тому, що такі широкі отвори дозволяють вносити у кімнату габаритні предмети.

У висновку можна зазначити, що оптимальний вибір – класичні розпашні конструкції. Натомість двері міжкімнатні двохполовинкові, у вигляді гармошки чи маятника коштують дорожче, потребують професійного монтажу, пропускають шум і тепло та швидше виходять з ладу. Обирають же такі моделі, зазвичай, щоб підкреслити оригінальність інтер’єру.

Як правильно визначити розмір дверей

Перед тим, як купити двері, слід чітко встановити їхні параметри. Для визначення розміру вам знадобляться наступні показники:

 • Висота дверного отвору.

 • Ширина дверного прорізу.

 • Ширина стіни, у яких будуть вмонтовуватися двері.

Часто готові міжкімнатні двері продають з параметрами у діапазоні 190-200 см висоти та 60-90 см ширини. Саме таку величину мають більшість отворів у багатоквартирних будинках. Однак навіть похибка у сантиметр може призвести до проблем, які потрібно буде вирішувати додатковими коштами.

Провести заміри дверного отвору можна самостійно. Але зважаючи на вище вказані нюанси, іноді визначитися з тим, якого розміру повинні бути двері міжкімнатні з коробкою і наличником досить складно. Саме тому краще викликати професійного майстра. Це доступна послуга, яка убезпечить вас від помилки, яка дорого коштуватиме.

Як визначитися з дизайном дверей

Ще одна важлива складова правильного вибору – привабливий зовнішній вигляд. Двері повинні бути не лише якісними та практичними, а і красивими, адже вони є важливою частиною інтер’єру. Особливу роль відіграє колір полотна.

Так, дизайнери дають наступні поради щодо вибору:

 • Універсальними вважаються двері міжкімнатні білі, кремові та коричневі. Це правило підходить і у випадку, якщо всі двері у домі повинні бути в одному стилі.

 • У малогабаритних та темних кімнатах краще встановлювати моделі світлих відтінків чи конструкції з дзеркальною поверхнею.

 • Обираючи колір, дизайнери рекомендують орієнтуватися на тон стін, плінтусів, на покриття підлоги чи відтінок меблів.

 • Якщо стіни та підлога в кімнаті забарвлені у різні кольори, слід купувати двері міжкімнатні світлі.

 • Чорні полотна додають інтер’єру лаконічності.

 • Двері червоних, пісочних, коричневих відтінків здатні створити у кімнаті відчуття затишку.

 • Сміливці можуть замовити двері оригінального яскравого кольору. Але щоб такий метод був вдалим, колір дверей слід «посилити» якимось декоративним, не текстильним, елементом, до прикладу, вазою, картиною, лампою.

Якщо правильно обрати колір, то навіть самі дешеві міжкімнатні двері виглядатимуть дорого, естетично та гармонійно. Головне знайти місце, де у вас буде необмежений вибір.

Таким є інтернет-магазин windo.com.ua. У нас представлено більше трьохста оригінальних моделей, які різняться за ціною, матеріалом та дизайном. Кожний зразок має детальний опис і відповідний сертифікат якості, а на сам товар дається гарантія.

Місто, де розташовані наші склади і зберігається товар, зокрема і міжкімнатні двері, – Київ. Вироби можна забрати самостійно або замовити доставку по місті та області і товар прийде до вас у найшвидший термін.


Зателефонуйте мені