Відливи, козирки, нащільники

Функціональне призначення, яке виконують козирки, відливи та нащільники - захист простору від проникнення опадів між стіною та віконним блоком, а також захист монтажного шва. Це обов'язкова частина конструкції вікна чи балкону. Волога, проникаючи у монтажний шов, з часом може його пошкодити, що, в свою чергу, призведе до порушення герметичності віконної конструкції. 

Захищають простір від проникнення опадів між стіною та віконним блоком, а також захищають монтажний шов. Це обов'язкова частина конструкції вікна чи балкона. Волога, проникаючи в монтажний шов з часом, може його зруйнувати, що в свою чергу призведе до порушення герметичності віконної конструкції. Виготовляється з листа металу або сталі товщиною 0,55 мм та, за необхідності, лицьова поверхня може бути поцинкована або пофарбована в потрібний Вам колір. Після встановлення місце прилягання задувається монтажною піною, всі щілини обробляються герметиком. За бажанням клієнта ми використовуємо гідроізоляційну стірчку.

Компанія «WinDo» спеціалізується на виготовленні та монтажі металопластикових конструкцій з 2012 року. У нас Ви можете купити відливи, козирки та нащільники, а таком замовити їхнє встановлення з гарантією на роботи. Для цього достатньо зв'язатися з менеджером, який проконсультує та підбере оптимальний варіант.

Отримати консультацію

Відливи для вікон

Відливи – елемент вікна , який кріпиться до рами із зовнішньої сторони. Служить для стікання води під час опадів та захисту пінного шва в районі підвіконного профіля. Ми підберемо та встановимо Вам оптимальну конструкцію, яка вбереже від потрапляння вологи під відлив та гуркоту під час дощу.


Козирки для лоджій та балконів

Козирок використовується для відводу дощової води, захищаючи конструкцію від протікання зверху. Як і у випадку з відливом, головне правильно підібрати його розмір. Довгий під час дощу буде шуміти, а короткий - протікати.


Нащільники

Нащільник, як правило, встановлюється в місцях прилягання стулки конструкції до стіни або на стику конструкцій для захисту монтажного шва балкону від вологи та потрапляння ультрафіолетових променів, приховування нерівностей стіни, підвищення міцності кутового оздоблення.Професійна допомога у виборі козирків, відливів, нащільників

Отримайте безкоштовну консультацію менеджера

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

+38 (068) 418-91-89
або замовляйте

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
ПРИХОДЬТЕ:

м. Київ 
вул. Згурівська, 13 

График роботы: 
ПН-ПТ: 09:00 - 18:00 
СБ: Вихідний 
НД: Вихідний