Двері

Заміна вхідної групи в Красятицьке НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Заміна вхідної групи в Красятицьке НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Компанія Windo прийняла участь у реконструкції школи в с. Красятичі Вишгородського району. В рамках реконструкції було проведено заміну вхідної групи - демонтовано вхідні двері та встановлено нові металопластикові двері з профілю WDS та двокамерним склопакетом. Також для зручності було встановлено офісні ручки та дотягувачі дверей. Для збільшення строку служби використано двері з алюмінієвим ..

07.03.2023
0
75
Наш досвід у встановленні міжкімнатних дверей

Наш досвід у встановленні міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері - це не тільки функціональний елемент вашого будинку, але і елемент декору. Завдяки нашим дверям ви можете додати унікальний стиль та шарм до свого інтер'єру.При виборі міжкімнатних дверей для квартири варто звернути увагу на кілька ключових факторів, таких як матеріал, дизайн та функціональність. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам зробити правильний вибір:Матеріал дверей..

28.02.2023
0
92
Вхідні двері - допоможемо обрати та встановимо.

Вхідні двері - допоможемо обрати та встановимо.

Підбір вхідних дверей - це важливий крок у забезпеченні комфорту та безпеки вашого приміщення. Розгляньте всі фактори та зверніться до професіоналів для отримання порад та допомоги у виборі вхідних дверей, що відповідатимуть вашим потребам та бюджету.Обираючи вхідні двері, важливо враховувати кілька ключових факторів, щоб забезпечити безпеку, ефективність та комфорт для вашого будинку або квартири..

24.02.2023
0
98

Поради щодо вибору, догляду та ремонту вхідних та міжкімнатних дверей від експертів компанії WinDo.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера за телефоном +38 (068) 418-91-89 або замовте зворотній дзвінок

Зворотній дзвінок