Вікна

Нестандартні віконні конструкції

Нестандартні віконні конструкції

Металопластикові вікна виготовляються з профілів, які зазвичай мають прямокутну форму. Але завдяки сучасним технологіям та обробці профілів, виробники можуть створювати нестандартні форми, включаючи круглі вікна, арки, трапеції, вікна трикутної форми.Однак важливо зазначити, що виготовлення круглих та аркових металопластикових вікон може бути більш складним та дорожчим процесом порівняно зі станда..

21.06.2023
0
117
Чи можливо замінити створку вікна?

Чи можливо замінити створку вікна?

В більшості випадків, при пошкодженій стулці вікна немає необхідності замінювати все вікно повністю. Так, створку в металопластиковому вікні можна замінити. Однак, це може виявитися складнішим процесом, ніж ремонт пошкодження, оскільки потрібно зняти стару створку та встановити нову на місце. Якщо ви плануєте замінити створку у металопластиковому вікні, рекомендується звернутися до професійних фах..

06.04.2023
0
88
Що таке "дзеркало Гезелла" або "дзеркало-шпигун"?

Що таке "дзеркало Гезелла" або "дзеркало-шпигун"?

Що таке "дзеркало Гезелла" або "дзеркало-шпигун"? З одного боку таке скло виглядає як дзеркало, а з іншого боку воно прозоре.Таке напівпрозоре дзеркало зазвичай використовується в ситуаціях, коли необхідно зберігати конфіденційність. Наприклад, воно може бути встановлене в кімнатах для співбесід, приміщеннях для допиту або в магазинах для спостереження за клієнтами. Також це дзеркало може бут..

10.03.2023
0
580
Реконструкція адмінбудівель в с. Левковичі (заміна вікон)

Реконструкція адмінбудівель в с. Левковичі (заміна вікон)

Компанія Windo прийняла участь у реконструкції адмінбудівель в с. Левковичі Вишгородського району Київської області.Було проведено повну заміну дерев'яних вікон на нові металопластикові...

03.03.2023
0
77
Засклення вікон в приватних будинках

Засклення вікон в приватних будинках

Засклення вікон у вашому будинку - це не тільки додатковий комфорт, але й можливість збереження тепла. Звертайтеся до нашої компанії, щоб отримати найкращі рішення для засклення вікон.Наші професіонали пропонують високоякісне скло та системи засклення, що дозволяють зберігати тепло та зменшувати енерговитрати. Ми знаємо, наскільки важливо мати надійну та якісну ізоляцію від зовнішніх впливів, і са..

28.02.2023
0
74
Заміна вікон, пошкоджених внаслідок воєнних дій в смт Гостомель

Заміна вікон, пошкоджених внаслідок воєнних дій в смт Гостомель

Пошкодження вікон, на жаль, найпоширеніша біда під час війни. Так, навіть якщо сама будівля не зруйнована, вікна досить часто руйнуються ударною хвилею.Компанія Windo приймає активну участь у заміні пошкоджених вікон на нові. Одним з таких об'єктів є приватний будинок в смт Гостомель, Київської області, де наші фахівці здійснили повну заміну віконних конструкцій. Було виконано обстеження та р..

27.02.2023
0
72
Заміна пошкоджених склопакетів

Заміна пошкоджених склопакетів

З початком агресії ворога, Київщина потерпала від бойових дій, внаслідок чого будівлі зазнали значних руйнувань. В одному тільки Ірпені зруйновано 10596 споруд із 22149. При незначних руйнуваннях у першу чергу постраждали вікна, а особливо віконне скло. Компанія Windo допомогла багатьом мешканцям міст та сіл Київщини відновити комфорт та безпеку їх житла.Наша компанія спеціалізується в тому числі ..

23.02.2023
0
98
Який вибрати профіль?

Який вибрати профіль?

Профіль – основний елемент металопластиковихконструкцій, з якого зроблені рама і стулки. В тандемі зі склопакетом він забезпечує тепло-звукоізоляцію. На перший погляд віконний профіль ПВХ від різних виробників виглядає однаково. Але існує різниця в якості, яка деколи проявляється одразу чи через декілька місяців користування. З часом дешевий металопластиковий починає вигоряти чи деформуватися, тим..

16.03.2019
0
4383
Як обрати склопакет?

Як обрати склопакет?

Як правило, біля 90% площі віконних конструкцій займає склопакет. Здебільшого саме від його характеристик залежить енергозбереження та звукоізоляція конструкції. Тому, якщо Ви хочете придбати якісний склопакет, треба розібратися у всьому по порядку. Нижче ми розповімо, на щ потрібно звернути увагу під час вибору.Для початку давайте розберемо, що таке склопакет?Склопакет - елемент світлопропускної ..

16.03.2019
0
814

Поради щодо вибору, догляду та ремонту вікон від експертів компанії WinDo.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера за телефоном +38 (068) 418-91-89 або замовте зворотній дзвінок


Зворотній дзвінок