Комплектуючі

Як самостійно заміряти віконну москітну сітку?

Як самостійно заміряти віконну москітну сітку?

Зараз найбільш  популярними є рамкові москітні сітки (їх ще називають сітками з профілю «анвіс») – вони недорогі, не потребують свердління профілю при монтажі, легко знімаються, можуть бути виконані в різних кольорах. Такі сітки можуть бути виготовленні з полотном «антикішка», антиалергенним, алюмінієвим полотном, полотном «неведимка». Для швидкого замовлення москітної сітки потрібно зна..

22.05.2023
0
258
Монтаж рулонних штор

Монтаж рулонних штор

Рулонні штори - це функціональні та естетичні вироби для вікон, які мають кілька переваг порівняно з іншими видами штор.Ось декілька переваг рулонних штор:Простота в експлуатації. Рулонні штори дуже легко встановлювати і використовувати. Вони прості в обслуговуванні та мають мінімальний рівень зносу, що робить їх вигідними в довгостроковій перспективі.Регулювання освітлення. Рулонні штори дозволяю..

11.05.2023
0
36
Чи можливо замінити створку вікна?

Чи можливо замінити створку вікна?

В більшості випадків, при пошкодженій стулці вікна немає необхідності замінювати все вікно повністю. Так, створку в металопластиковому вікні можна замінити. Однак, це може виявитися складнішим процесом, ніж ремонт пошкодження, оскільки потрібно зняти стару створку та встановити нову на місце. Якщо ви плануєте замінити створку у металопластиковому вікні, рекомендується звернутися до професійних фах..

06.04.2023
0
51
Як вибрати пластикове підвіконня?

Як вибрати пластикове підвіконня?

Підвіконня — елемент віконної конструкції, який надає їй завершеного вигляду.Виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) з покриттям декоративної плівки різного кольоруі фактури. Користуються популярністю через низьку ціну в порівнянні з іншими матеріалами.Хтось вибирає підвіконня за кольором, хтось за ціною, треті обирають, що запропонують... А ми пропонуємо розібрати все по поличках!Функціональ..

16.03.2019
0
1049
Як обрати москітну сітку?

Як обрати москітну сітку?

З настанням тепла вікна і двері в домівках встановлюються на провітрювання дли притоку свіжого повітря. Однак, з поривом вітку в приміщення можуть потрапити різноманітні комахи, тополиний пух, дрібне сміття з вулиці або недбало кинутий недопалок з верхніх поверхів багатоквартирного будинку. Захистити житло від таки х неприємностей допоможе москітна сітка.Зараз на ринку представлено декілька ..

16.03.2019
0
624

Поради щодо вибору комплектуючих від експертів компанії WinDo.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера за телефоном +38 (067) 772-10-77 або замовте зворотній дзвінок


Зворотній дзвінок