Як обрати москітну сітку?

 • Як обрати москітну сітку?

З настанням тепла вікна і двері в домівках встановлюються на провітрювання дли притоку свіжого повітря. Однак, з поривом вітку в приміщення можуть потрапити різноманітні комахи, тополиний пух, дрібне сміття з вулиці або недбало кинутий недопалок з верхніх поверхів багатоквартирного будинку. Захистити житло від таки х неприємностей допоможе москітна сітка.

Зараз на ринку представлено декілька різновидів сітки, кожний з яких має свої конструктивні переваги. Нижче ми розповімо, на що варто звернути уваги при виборі та як самостійно можна зробити замір.


Які  види москінтих сіток існують

В залежності від місця встановлення:

 • Москітна сітка на вікна

 • Москітна сітка на двері

В залежності від конструкції:

 • Рамкові  Можуть монтуватися– найбільш розповсюджений  вид. Мужуть монтуватися ззвонві конструкціїї або зсередини стулки. Однаково легко встановлюються на вікна, зроблені з дерева, алюмінію чи ПВХ. Поєднують в собі якість та низьку вартість.

 • Рулонні (ролетні) – встановлюються з надвірної сторони. Короб, в який ховається сітка, надійно захищає її від впливу зовнішнього середовища, а надійність і простота механізму виключає заклинювання чи перекоси сітки в процесі експлуатації. За необхідності рулонна сітка прибирається з вікна одним натискання ручки.

 • На липучках – конструктивно простий вид сітки. Встановлюється з внутрішньої сторони та легко знімається; кріпиться до вікна за допомогою липучок. Проста в обслуговуванні та зберіганні.

 • Сітка-пліссе – конструкція подібна до рулонної, але прибирається не вертикально, а горизонтально за типом "гармошки". Зручна у користуванніна великих конструкціях. Можливе нанесення на поверхню візерунків та зображень.

 • Розсувні (сайдингові) – за конструкцією подібні до рамкових, мають простий принцип відкривання/закривання. Добре підходять для використання у великогабаритних дверних чи віконних проймах.

В залежності від призначення:

 • Сітка від москітів – запобігає потраплянню в житло дрібних комах та сміття.

 • Сітка «антикішка» - призначена для захисту тварин від випадіння з вікон.

  Зверніть увагу! Сітка «антикішка» не захищає від випадіння маленьких дітей.

На що звернути увагу під час вибору:

 • Якість ниток – вони повинні бути міцними і не мати різкого запаху.

 • Розмір комірки – розміри коливаються від 0,6 мм до 1,2 мм. Чим менший розмір, тим кращий захист від комах, але перепона для нормального потрапляння повітря. Для встановлення в квартирах та будинках рекомендується встановлювати  сітку з коміркою в1 мм.

 • Якість конструкції – в місцях стиків рамка повинна щільно прилягати одна до одної, мати гладку поверхню, на якій відсутні впадини і отвори. В таких місцях з часом можуть накопичуватися комахи.

 • Механізм кріплення – повинен складатися з міцних елементів для зручного використання та довгого строку служби.

Догляд за москітною сіткою

Навіть найдорожча модель без відповідного догляду вже через 2 роки вийди з ладу.

Для продовження строку служби сітки необхідно:

 • Знімати сітку на зимовий період. Під дією морозів каркас сітки руйнується.

 • Мінімум раз на рік мити сітку миючими засобами.

Як замовити москітную сітку підходящого розміру

Сітки не мають стандартного розміру, тому перш ніж купити москітну сітку, потрібно зробити замір місця її установки. Його можна провести самостійно або скористатися послугами професійного замірника. Другий варіант більш надійний.

Якщо ви обрали сітку рамкового типу і вирішили зробити замір власноруч, вам знадобиться рулетка. Відкрийте стулку і заміряйте внутрішній розмір світлової пройми - від  гумки до гумки по ширині та висоті вікна.

Важливо! Прослідкуйте, щоб на рамі ззовні був запас простору

Якщо у Вас виникли складнощі з вибором москітної сітки, просто зателефонуйте за номером +38 (067) 772-10-77 замовте зворотній дзвінок. Наші менеджери легко підберуть оптимальний варіант саме під Ваші потреби.

16/03/2019 12:03:57
0
662

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Спеціалісти компанії «WinDo» виконали роботи зі скління балконних конструкцій в ЖК «Зарічний» за адресою вул. Осокорська 2А, який розташовано на першій лінії Дніпра, біля станції метро «Славутич».Було виконано монтаж металопластикових вікон на балкони усіх типів. Роботи виконувалися сертифікованими монтажними бригадами, згідно вимог єдиного проєкту зі скління балконів в житловому комплексі «Зарічн..

12.05.2020
0
2441