Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

  • Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Спеціалісти компанії «WinDo» виконали роботи зі скління балконних конструкцій в ЖК «Зарічний» за адресою вул. Осокорська 2А, який розташовано на першій лінії Дніпра, біля станції метро «Славутич».

Було виконано монтаж металопластикових вікон на балкони усіх типів. Роботи виконувалися сертифікованими монтажними бригадами, згідно вимог єдиного проєкту зі скління балконів в житловому комплексі «Зарічний», серед яких:

Для відповідності поспорту фасадів необхідно виконати ламінацію зовнішньої частини профіля в RAL 7012.
Під час демонтажу огороджень нижні склопакети повинні бути зроблені з триплекса або загартованого скла.
Виготовлення ПВХ конструкцій повинно виконуватися тільки після заміру на місці, який ми проводимо безкоштовно.Враховуючи підвищену вітрову активність, ми використовуємо армовані термокомпенсатори для додаткового надання жорсткості всій конструкції, а також запобігання деформації профіля в майбутньому від дії прямих сонячних променів.

Також для сонячної сторони актуальні мультифункціональні склопакети, які поєднують теплоізоляційні та сонцезахисні характеристики.


Для підвищення енергозберігаючих характеристи рекомендуємо використовувати склопакети з енергонапиленням і заповненням камер газом аргон.Якщо Вам потрібно засклити балкон в ЖК «Зарічний», ми допоможемо.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
від справжніх експертів
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД НА ЗАМІР
в зручний для клієнта часБЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
спеціальним автомобілем для перевезень
ПРАЦЮЄМО ЗА ДОГОВОРОМ
з фіксацією всіх умов замовлення
МОНТАЖ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
сертифікованими спеціалістами
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ
зафіксована в договоріФото балконів у ЖК "Зарічний", виконаних компанією WinDo:


12/05/2020 13:11:37
0
2419

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як обрати москітну сітку?

Як обрати москітну сітку?

З настанням тепла вікна і двері в домівках встановлюються на провітрювання дли притоку свіжого повітря. Однак, з поривом вітку в приміщення можуть потрапити різноманітні комахи, тополиний пух, дрібне сміття з вулиці або недбало кинутий недопалок з верхніх поверхів багатоквартирного будинку. Захистити житло від таки х неприємностей допоможе москітна сітка.Зараз на ринку представлено декілька ..

16.03.2019
0
624
Як вибрати пластикове підвіконня?

Як вибрати пластикове підвіконня?

Підвіконня — елемент віконної конструкції, який надає їй завершеного вигляду.Виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) з покриттям декоративної плівки різного кольоруі фактури. Користуються популярністю через низьку ціну в порівнянні з іншими матеріалами.Хтось вибирає підвіконня за кольором, хтось за ціною, треті обирають, що запропонують... А ми пропонуємо розібрати все по поличках!Функціональ..

16.03.2019
0
1049
Як обрати склопакет?

Як обрати склопакет?

Як правило, біля 90% площі віконних конструкцій займає склопакет. Здебільшого саме від його характеристик залежить енергозбереження та звукоізоляція конструкції. Тому, якщо Ви хочете придбати якісний склопакет, треба розібратися у всьому по порядку. Нижче ми розповімо, на щ потрібно звернути увагу під час вибору.Для початку давайте розберемо, що таке склопакет?Склопакет - елемент світлопропускної ..

16.03.2019
0
779
Який вибрати профіль?

Який вибрати профіль?

Профіль – основний елемент металопластиковихконструкцій, з якого зроблені рама і стулки. В тандемі зі склопакетом він забезпечує тепло-звукоізоляцію. На перший погляд віконний профіль ПВХ від різних виробників виглядає однаково. Але існує різниця в якості, яка деколи проявляється одразу чи через декілька місяців користування. З часом дешевий металопластиковий починає вигоряти чи деформуватися, тим..

16.03.2019
0
3687