Як обрати склопакет?

  • Як обрати склопакет?

Як правило, біля 90% площі віконних конструкцій займає склопакет. Здебільшого саме від його характеристик залежить енергозбереження та звукоізоляція конструкції. Тому, якщо Ви хочете придбати якісний склопакет, треба розібратися у всьому по порядку. Нижче ми розповімо, на щ потрібно звернути увагу під час вибору.

Для початку давайте розберемо, що таке склопакет?

Склопакет - елемент світлопропускної частини конструкції, яка складається з двох чи більше листів скла, з'єднаних між собою за допомогою дистанційного профіля, заповненого вологозахисним наповнювачем. Між склом та дистанційною рамкою, а також по периметру оброблений герметиком, завдяки чому ймовірність потрапляння пилу в середину зводиться до нуля. Простір між склом називається камерами, які заповнюють повітрям або спеціальним газом.


стеклопакет в разрезе

На що звернути увагу: функції склопакету

Виділяють три основних задачі, які повинен виконувати якісний та сучасний склопакет, а саме:

  • Єнергоефективність;

  • Звукоізоляція;

  • Безпека.

Зараз ми більш детально розглянемо кожну з них.

Енергоефективність (енергозбереження) – означає, що більша частина тепла від нагрівальних приладів залишається всередині приміщення. Ця задача вирішується завдяки:

1) Відстані між склом – зводить до мінімума піреміщеня повітря всередині камери . Таким чином тепло від скла в будинку  значео повільніше передається склу ззовні. Якщо склопакет зібраний з трьох листів скла, він має дві камери, і як результат, меншу теплопередачу тепла на вулицю. При цьому товщина самого скла повинна бути не менше 4 мм. Для наших кліматичних умов наявність двох камер не обов'язкова, але бажана.

2) Заповненню камер газом-аргон – завдяки високим показникам опору теплопередачі в порівнянні з повітрям зменшує процент тепловтрат, утримуючи тепло всередині будинку чи квартири.Абсолютно безпечний для здоров'я людини. Безспеціального напилення склопакет з газом-аргон буде не ефективним.

3) Напиленню на скло іонів срібла – працює, як теплове дзеркало, відбиваючи тепло назад в приміщення.

Склопакети, які поєднують в собі вищевказані рішення, називають енергоефективними. Температура в них вище на 3-5°C, що робить їх тепліше звичайного на 30-50%. Вони відмінно підійдуть для максимального збереження тепла в домі.

Корисна інформація! Часто виробники використовують таке маркування склопакетів: 4i -14Ar-4-14Ar-4i. Це означає:

4i – скло з енергозберігаючим напиленням, товщиною 4 мм, яке контактує з вулицею.

14Ar – відстань між "вуличним" та середнім склом 14 мм. Камера заповнена аргоном.

4 – товщина середнього скла 4 мм.

14Ar – відстань між середніс склом і склом, яке контактує з приміщенням 14 мм. Камера заповнена аргоном.

4i – скло з енергозберігачим напиленням, товщиною 4 мм, яке контактує з приміщенням.


Звукоізоляція – зниження рівня проникнення шуму в приміщення. На сьогоднішній день досягається наступними способами:

Заповненням камер склопакету інертним газом. Він знижує рівень передачі звукових коливань. Аргон або криптон чудово підійдутьдля цієї ролі.

Використанням звукозахисної плівки в триплексі. Застосування такої плівки в багтошаровому склі гасить звукові коливання, сприяючи високому рівню звукоізоляції.  

Різною товщиною скла (наприклад 6 мм. і 4 мм. ). Асиметрична конструкція зменшує ефект частоти власних коливань, в результаті чого проходить менше шуму.

 

 

 Безпека – в момент непердбачуваного руйнування скло запобігає отриманню ушкоджень. Воно засстосовується в місцях підвищеної небезпеки розбиття, таких як школа, дитячий садок, спортзал.

Для цього використовують:

  • Загартоване скло

  • Триплекс скло

Загартоване скло або ESG. У випадку розьиття розсипається на дрібні осколки з притупленими краями. Таке скло має підвищену ударну міцність та стійкість до температур.

Триплекс скло або VSG. В його конструкції використовують дві чи більше шибок, з'єднаних між собою міцною, еластичною та в'язкою плівкою. Коли таке скло розбивається, уламки не висипаються, а залишаються на плівці. Воно має також антивандальні властивості. При використанні в зовнішньому склі значно ускладнюється проникнення в примііщення.

Для мешканців перших поверхів найкраще підійде антивандальний триплекс, а мешканцям верхніх поверхів рекомендуємо встановлювати загартоване скло.


Мультифункціональний склопакет

Також на ринку предствлені мультифункціональні склопакети, які одночасно енергоефективні та сонцезахисні.

Переваги:

  • потужний захист від сонця;

  • гарне світлопропускання;

  • максимально нейтральний відтінок;

  • можливість використання в будь-якій кліматичній зоні;

  • покращене теплозбереження;

  • робота скла цілий рік: влітку - на збереження прохолоди, взимку - на збереження тепла;

  • гармонійне поєднання з будь-яким дизайнерським рішенням вікна;

  • відповідність українським, європейським та світовим вимогам якості.


В процесі вибору склопакету також варто звернути увагу на:

Торгову марку – не зайвим буде почитати відгуки клієнтів, які вже використовують склопакет того чи іншого виробника. Ви з легкістю знайдете їх в інтернеті.

Якість складання - між склом та дистанційною рамкою, а також по периметру, склопакет повинен бути оброблений герметиком.

Прозорість – скло не повинно давати спотворенняпри певному куті огляду, мати "оченята" або зеленуватий відтінок.


Якщо у Вас виникли складнощі із вибором склопакету, просто зателефонуйте за номером +38 (067) 772-10-77 или замовте зворотній дзвінок. Наші менеджер легко підберуть оптимальний варіант саме під Ваші потреби.

16/03/2019 12:06:21
0
879

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Спеціалісти компанії «WinDo» виконали роботи зі скління балконних конструкцій в ЖК «Зарічний» за адресою вул. Осокорська 2А, який розташовано на першій лінії Дніпра, біля станції метро «Славутич».Було виконано монтаж металопластикових вікон на балкони усіх типів. Роботи виконувалися сертифікованими монтажними бригадами, згідно вимог єдиного проєкту зі скління балконів в житловому комплексі «Зарічн..

12.05.2020
0
2513