Який вибрати профіль?

  • Який вибрати профіль?

Профіль – основний елемент металопластиковихконструкцій, з якого зроблені рама і стулки. В тандемі зі склопакетом він забезпечує тепло-звукоізоляцію. На перший погляд віконний профіль ПВХ від різних виробників виглядає однаково. Але існує різниця в якості, яка деколи проявляється одразу чи через декілька місяців користування. З часом дешевий металопластиковий починає вигоряти чи деформуватися, тим самим утворюючи щілини в конструкції. На що варто звернути увагу під час вибору, ми розповімо в цій статті.

Профіль ПВХ: типи

Не так давно рами вікон і балконів в більшості виготовлялися з дерева чи алюмінія.  Сьогодні місце цих матеріалів зайняв полівінілхлорид або ПВХ. Профіль виготовлений з цього матеріалу, має повітряні порожнини для підвищення теплоізоляції та укріплений металевими вставками для міцності.

Згідно з європейським стандартом EN 12608 SR профіль класифікується за багатьма характеристиками, серед яких товщина внутрішніх та зовнішніх стінок:

Профіль класу А – зовнішні стінки від 2,8 мм, внутрішні від 2,5 мм. Має найкращу теплоізоляцію та вважається оптимальним рішенням для конструкцій, які використовуються в житлових приміщеннях.

Чим товстіші стінки профілю, тим міцніше конструкція і тим менше вона схильна до деформації під впливом зовнішнього середовища та інших факторів.

В своїх виробах компанія «WinDo» використовує тільки профіль класу А.

Профіль класу В - зовнішні стінки від 2,5 мм, внутрішні від 2 мм, менш стійка до деформації та холдніша попереднього.

Профіль класу С – профіль, який за характеристика не підпадає під стандарти «А» і «В» класів. До нього не висувають суворих вимог.


Будьте уважні! Коли компанії пропонують вам надто низькі ціни на свій товар, можливо він виготовлений з так званого «об'єктного» профілю. Для звичайного обивателя на вигляд він нічим не відрізняється від звичайного, крім маркування «object» на захисній плівці. Призначений для використання виключно в нежитлових, технічних  приміщеннях. Має погану теплоізоляцію та легко піддається деформації.

На що варто звернути увагу при виборі:

Визначити, який профіль кращий, непросто, однак є ряд особливостей , які допоможуть це зробити.

Однорідність – якісний профіль повинен бути абсолютно гладким та однорідним. Зернистість на поверхні може свідчити про те, що він виготовлений на кустарному обладнанні без дотримання норм виробництва.

Кількість камер – сучасні профільні системи, як правило представлені конструкціями з 3, 5 та 6 камер. Їхня кількість рахується тільки по горизонталі. Чим більше камер, тим більше повітряний прошарок, і тим краще зберігається тепло. Оптмальний варіант для житлововго приміщення - п'ятикамерний профіль.

Ширина - прямо залежить від кількості камер.

Трьохкамерний - 55 - 60 мм,

П'ятикамерний – 65 – 72 мм,

Шестикамерний 75 мм та більше.

Профіль шириною 70 мм найбільш популярний для застосування в конструкціях, які використовують в будинках і квартирах. Поєднує в собі помірковану ціну, високу міцність та гарну теплоізоляцію.

Трьохкамерний
П'ятикамерний
Шестикамерний

Армування – важлива особливість для конструкції в цілому. Це елемент, розташований в основній камері профіляз метою надання міцності та жорсткості конструкції. Товщина, рекомендована для віконних конструкцій – 1,5 мм і 2 мм для дверних. Може мати різну форму – квадрат, «П» і «Г» подбіну. Чим більша кількість ребер жорсткості, тим міцніша конструкція. Для віконних конструкцій в житлових приміщеннях достатньо встановити «П» подбіне армування товщиной 1,5 мм.

Квадрат

 

П-образный

 

Г-образный

Контур ущільнення. Цей елемент призначений для герметизації конструкції. Найбільш популярні конструкції з 2–3 ущільнювальними контурами. В двоконтурних профілях перший встановлений ззовні по периметру рами, другий - зі сторони приміщення. В трьохконтурних моделях контур встановілюється ще й посередині. Третій ущільнювач необов'язковий, але з ним значно вище гідро-, тепло- та шумоізоляція віконної пройми.

Двоконтурні ущільнювачі 


(зсередині та зовні)

 

Трьохконтурні ущільнювачі
(ззовні, зсередини та посередині)





Зовнішній вигляд. Пофарбований чи ламінований профіль дозволяє перетворити конструкцію в унікальне дизайнерське рішення. Білий колір - найпопулярніший та домтупний за ціною. Для отримання білосніжного кольору в ПВХ додаються спеціальні пігменти. За такою ж технологією  виготовляється і кольоровий профіль різних відтінків. Ламінований - поклеєний стійкою полімерною плівкою, яка імітує колір та фактуру різних порід деревини.

Зверніть увагу! Конструкції, які пофарбовані чи ламіновані в темний колір, мають більший коефіцієнт температурного розширення, що призводить до більшої деформації при перепадах температури. Для усунення такої особливості достатньо провести встановлення конструкціїз меншим проміжком між елементами кріплення (50 см зімість 70 см)

Торгова марка – сьогодні на ринку предствлені профільні системи від дестка фірм. Обираючи профіль, варто надавати перевагу відомим торговим маркам, але обов'язково при цьому первіряючи його оригінальність. Популярні бренди нерідко підробляють. Для підтвердження правильності вибору незайвим  буде почитати відгуки клієнтів, які вже використовують вікна чи двері з профіля Ви легко знайдете їх у інтернеті.

Металопластикові конструкції від нашої компанії зібрані з профілю провідних виробників Європи та України.

Якщо у Вас виникли складнощі з вибором профилю, просто зателефонуйте за номером +38 (067) 772-10-77 або замовте звортній дзвінок. Наші менеджери підберуть оптимальний варіант профилю саме для Ваших потреб.

16/03/2019 12:32:32
0
5265
Теги: adasasdsa

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Скління балконів, лоджій в ЖК «Зарічний» від WinDo

Спеціалісти компанії «WinDo» виконали роботи зі скління балконних конструкцій в ЖК «Зарічний» за адресою вул. Осокорська 2А, який розташовано на першій лінії Дніпра, біля станції метро «Славутич».Було виконано монтаж металопластикових вікон на балкони усіх типів. Роботи виконувалися сертифікованими монтажними бригадами, згідно вимог єдиного проєкту зі скління балконів в житловому комплексі «Зарічн..

12.05.2020
0
2513